Kwiaty w pudełku

Floryści nie próżnują i wymyślają wciąż nowe i zaskakujące dekoracje kwiatowe. Od jakiegoś czasu prawdziwą furorę robią kwiaty w pudełku. Tak zwane Flower Box zawładnęły sercami kobiet, która kupują sobie taką drobnostkę nawet bez okazji.

Pudełka kwiatowe do dekorowania domu

Kwiaty przepięknie ułożone w pudełku sprawdzają się idealnie do dekorowania domów. Wyjątkowo atrakcyjnie wyglądają róże ułożone w pudełku, prezentują się zdecydowanie lepiej niż w tradycyjnych wazonach. Oczywiście można w ten sposób wyeksponować również inne kwiaty, wszystko zależy tylko od wyobraźni. Bukiety kwiatowe ułożone w ten sposób szczególnie sprawdzają się do dekorowania mieszkań i domów urządzonych w stylu glamour, ponieważ są bardzo eleganckie, ale też minimalistyczne w swojej formie. Co ważne, kupując po raz pierwszy bukiet ułożony w pudełku, po tym jak kwiaty zwiędną będzie można samemu zrobić sobie taką dekoracją. Wystarczy kupić tylko świeże kwiaty i samodzielnie je ułożyć.

Kwiaty w pudełku do dekorowania hoteli i sal przyjęć
Bukiety kwiatowe w pudełkach sprawdzają się idealnie do dekorowania przestrzeni takich jak recepcje w hotelach. Natomiast prawdziwą furorę robią w salach przyjęć, w których urządzane są przyjęcia ślubne i inne tego typu imprezy. Fantastycznie dekorują stoły, są stabilne zatem nie trzeba martwić się o to, że kwiatowa dekoracja upadnie na przykład kiedy zabawa przy danym stoliku będzie zbyt szampańska. Pudełka kwiatowe wypełnione białymi albo jasno różowymi różami to zatem najlepszy pomysł na udekorowanie swojego przyjęcia weselnego w tym roku. Fantastycznie sprawdzi się na przyjęciach w stylu vintage czy glamour.

Kwiaty w pudełku

Pudełka kwiatowe na prezent
Fantastycznym pomysłem na prezent jest wysłanie komuś pudełka kwiatowego. Kwiaciarnie, które mają w swojej ofercie pocztę kwiatową, prowadzą również taką usługę. Przyjemność sprawiana bliskiej osobie taka niespodzianka jak pęk róż w eleganckim pudełku jest nie do opisania. Z pewnością zachwyci to każdą kobietę, która uwielbia otrzymywać kwiaty. Boxy to również doskonały pomysł na kwiatowy upominek z okazji ślubu, albo na przykład zbliżającego się powoli Dnia Matki.

Prezent dla samej siebie
Oczywiście można zrobić sobie również drobny upominek bez okazji, ciesząc się niezwykłą urodą kwiatów ułożonych w pudełku. Każda kobieta od czasu do czasu ma prawo tak się rozpieścić, sprawić sobie drobnostkę, która wywołuje niepohamowany uśmiech. Warto sprawdzić ofertę kwiaciarni, coraz więcej z nich przygotowuje piękne pudełka kwiatowe.

Sprawdź ofertę Kwiaty w pudełku na RoseDuChateau.com